The participating teams are listed below, skip to lead, left to right.
EAST
Albany: Aimee Wagner, Julie Reynolds, Lindsay Bianco, Christine McLear
Broomstones: Joyce Shaffer (Utica), Francesca Simon, Sharon Quill, Jacqui Napoli
Cape Cod 1: Sue Haigney, Pat Jones, Barbara Sheerin, JoAnn O'Connor
Cape Cod 2: Krista Longnecker, Matina Heisler, Marinna Martini, Elizabeth Abeltin
Green Mountain: Tish Orr, Meg O'Donnell, Karen Barnes (Utica), Char Mehrtens
Nutmeg: Jennifer Stannard, Naida Leslie, Erin Doucette, Karen Shane
Rochester: Carol Wood, Rebecca Hahn, Carol Dellavilla, Wendy Strassner
Schenectady: Fay Navratil, Paula Lancaster, Denise Cashmere, Leslie Cooke (Mayfield)
South Shore: Kendall Walker, Amanda Darling, Francesca Sanders, Caitlyn Zuber
Utica 1: Anne Stuhlman, Elizabeth Kaido, Melissa Foote, Erlene Puleo
Utica 2: Cindy Brown, Carol Jones, Barb Felice, Kathy Palazzoli
CENTRAL
Bowling Green: Mary Glowacki, Diane Muldowney (Nutmeg), Ruth Brown, Alana Malik
Charlotte: Jan Mogavero, Stacie Pinnavaia, Aly Athens, Anne Pifer
Chicago: Julie Denten, Leslie McGregor, Kirsten Higashikawa, Stephanie Martin
Circle City: Tammy Hoffman, Sandy Chouinard, Katie Schoenberg, Susan Fleck
Detroit 1: Melissa Turbow, Diana Jankowski, Stephanie Whitmore, Jenny Levy
Detroit 2: Julie Benson, Ashley Mayra, Marta Bauer, Kristine Rathke
Detroit 3: Abby Bond, Laura Call, Pam Buchkowski, Troy Eller English
Exmoor: Marcy Calaway, Elaine Burns, Lori Russell (Tisnai), Barb Hesterberg (Taube)
Mayfield: Irina Khusid, Amy Friedl, Jenny Amador, Kymberleigh Romano
WEST
Arden Hills Cairn Lassies: Paula Armstrong, Lisa Rudolph, Maureen Guay, Linda Turner
Coyotes: Kelly Stephens, Marnie Devlin, Carol Ann Naso, Denise Juillard
Denver: Cynthia Smith, Dena Rosenberry, Lucy Bradshaw, Miriam Moller Johnston
Four Seasons: Jenna Chapiewsky, Kari Gullickson, Lisa Bachmeier, Heather Getty
St. Paul Bonnie Spielers: Sally Augustin, Jodi Sigel, Sandy Bromenschenkel (Itasca), Nancy Powers
Sillicon Valley: Diane Palme, Julie Wolf, Antoinette Serna, Amanda Lundie
Composite West: Katie Feldman, Megan Groh, Ilene Barbree, Lee Ann Shearing
WISCONSIN
Blackhawk: Kim Rudkin, Suzanne Lindsay, Jodeen Exner, Deb Richards
Centerville: Laura Roessler, Sara Hein, Elyse Sorensen, Megan Delaney
Madison: Kathy Pielage, Star Pfiffner, Clarion Gilbertson, Sandii Zylkowski
Racine: Pam Wortley, Brenda Tait, Virginia Anderson, Paula Kalke
Composite Wisconsin: Kristin Smith, Lisa Johnson, Terri Gleason, Kim Susens